Üreticiler

Üretici Bulunamadı

Tedarikçiler

Tedarikçi Bulunamadı

Tümünü göster

Damla Etiket İmalat İzmir Daha Büyük Görüntüle

Damla Etiket İmalat İzmir

Yeni

Damla Etiket İmalat İzmir

Detaylar

0,02 TL

Detaylar

Damla Etiket Fiyat Listesi

 1-100 Adet Kadar Cm2

0,06 TL

 250+ Adet Kadar Cm2

0,04 TL

 500+ Adet Kadar Cm2

0,03 TL

 750+ Adet Kadar Cm2

0,025 TL

 1000+ Adet Kadar Cm2

0,018 TL

 

fasonbaski@gamil.com

Damla etiketler farklı şekil, ebat ve renk kombinasyonlarında üretilebilmektedir. Bu da bizlere sınırsız opsiyonda marka yaratıcılığı sunabilmektedir. Böylelikle markanız diğerlerinden farklı ve göz alıcı görünmekle kalmayacak, damla etiketin pratik birçok avantajını da elde edecek. Damla etiketler esnektir. Düz, yassı, dairesel olmak üzere farklı yüzeylere uygulanabilir. Damla etiketin üzerini kaplayan poliüretan yüzey son derece dayanıklıdır. Kendi kendini yeniler, darbe ve çiziklere karşı dirençlidir. Dış ortamda güneş ışığına maruz kalsa bile, UV ışıkta sararmaz veya solmaz. Nem, tuzlu su ve diğer doğal elementlere karşı, hatta birçok kimsayal ve asite karşı dirençlidir. ​
 
 
 
Damla Etiketin Farklılıkları
Normal baskılı etiketler zamanla baskıları tahriş olur, silinir veya kaybolur damla etiket bu baskılı yüzey üzerine uygulanarak baskınızı bir ömür boyu dış etkenlere karşı korur.Şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar.Yüksek kimyasal dayanıklılığı ile ister otomotivde ister beyaz eşyada etiketinizin yıllarca sararmadan, parlak kalmasını sağlar.Çizilmelere karşı dayanıklı dış çeperi ile yıllarca aynı berraklıkta kalır, ürününüzün prestij sembolü olur.Üç boyut etkisi ile düz bir etiketi göz alıcı hale getirir. Damla etiket Poliürethane esaslı çift karışımlı etikettir. Poliürethane insan hayatına zararı olmayan otomotivden, elbiseye, oyuncaktan, ayakkabıya çok farklı kullanım alanı bulmuş bir kimyasaldır.
 
Damla etiket çift karışımlı polyurethane malzemesinin özel makineler aracılığı ile karıştırılıp önceden hazırlamış olduğumuz yüzeylere dökülmesi ve bu sıvı haldeki karışımın belli oda şartları yada ısıtma teknikleri aracılığı ile donmasını sağlayarak elde eldir. Damla etiket malzemesi sıvının yayılma prensibine bağlı olarak yayılır, sivri köşe yada yayılmasını engelleyecek bir etken olduğu yerde durur, uygun ortamda reaksiyonunu tamamlayarak katı hale gelir. Döküm miktarına bağlı olarak ince veya daha kalın elde edilebilir ortalama yükseklik 1,6mm’dir. Damla etiket  üzerine döküldüğü malzemeye yüksek tutuculuk özelliği ile kaynaşır gibi tutulur. Dökülecek malzemelere örnek olarak ABS, PVC, Polycarbonate, Polyester, Aluminyumu gösterebiliriz.  
 
Damla Etiket Kullanım Yerleri
Promosyon sektöründe, Anahtarlık, Rozet, Masa Üstü Setlerde, Yoyolarda, Metrelerde, Beyaz Eşyalarda, Mobilya Sektöründe, Banyo Ürünleri, Otomotiv Sektörü, Bilgisayar Kasaları, Monitörler ve Makina Sektöründe Marka Etiketi olarak da kullanılabilir.
Mobilya Ürünlerinde Damla Etiket,Bilgisayar Sektöründe Damla Etiket,Promosyon Sektöründe Damla Etiket,Otomotiv Sektöründe Damla Etiket,Çelik ve Mobilya Kapılarda Damla Etiket,Beyaz Eşya ve Elektronik ev eşyaları üzerine Damla Etiket
 

Mobilya sektöründe Damla Etiket
Mobilya sektöründe damla etiket, büro mobilyalarında, modüler mobilyalarda, mutfak dolaplarında, Bilgisayar masalarında, Çocuk genç odası takımlarında kısaca bütün mobilya ürünlerinde markalaşma veya iletişim amaçlı kullanılmaktadır.

Bilgisayar Sektöründe Damla Etiket
Diz üstü yada net boklarda, üretici – ithalatçı firmaların tanıtımı, yetkili servislerin tanıtımı amacıyla damla etiket kullanılabilir yada cihazların ön kapak üstlerine kişiselleştirilmiş resim yada tasarımlarla damla etiket üretilip yapıştırılabilir. Bunun dışında bilgisayar kasalarına, Mouse yada Klavyelere, Monitörlere tanıtım ve marka oluşturma amacıyla damla etiket yapıştırılabilir.

Ev Eşyalarında Damla Etiket 
Evlerde kullandığımız elektronik yada pvc bütün ev eşyalarında tanıtım yada marka oluşturma amacıyla damla etiket kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan belli başlı ürünler; Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Mutfak robotları, ısıtıcılar, Aspiratörler, Elektrikli Sobalar, Klimalar vb…

Otomotiv Sektöründe Damla Etiket
Bazı araba markalarında otomobil üreticisi büyük markaların damla etiket logolarını görmekteyiz. Bunun yanında Ön yada arka camlara, jant Kapaklarına, plaka altlarına, torpido – ön panel üstüne, direksiyona tanıtım yada marka oluşturma amacıyla damla etiket yapıştırılabilir.

Sanayi Sektöründe Damla Etiket
Özel yada seri imalat her türlü makinede tanıtım yada marka oluşturmak amacıyla damla etiket kullanılabilir.

Çelik kapı, Mobilya kapı ve pencere üretiminde Damla Etiket
Çelik kapıların üzerine, pres ve mobilya kapılarının üzerine ayrıca ahşap, alüminyum veya plastik pencerelerin üzerine tanıtım amaçlı damla etiket kullanılabilir.

Promosyon Sektöründe Damla Etiket
Anahtarlık , Kalem, Masaüstü Setler, kağıtlık, kalemlik, şişe açacakları, perde tutamakları gibi pek çok alanda damla etiket kullanılmaktadır.

 
 
Damla Etiket Nasıl Yapılır?
Damla Etiket, Öncelikle Etiketin görseli Bilgisayar Ortamında hazırlanır. Hazırlanan Görsel Müşteri onayına sunulur. Onay Gören Damla Etiket Görseli, Yüksek Baskı Kalitesinde basılır. Bizim Tercihimiz bu çözümde Hp Latex25500 veya  Roland VS640 dır. Baskı işlemi Folyo üzerine yapılır. Baskı işlemi bittikten sonra Görsel Vektörelinden çıkartılan  kesim şablonu sayesinde optik kesme makinesi ile kesimi yapılarak etiketin şekline göre Damla uygulamasına hazır hale getirilir. Bu Aşamadan sonra Hazır olan Görsel vektörel şemasına göre damla makinasına konan etiket damla uygulaması yapılır. Bu aşama diğer aşamalar gibi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Damla makinasının bırakacağı sıvının miktarı vb. eğerler konusunda uzman kişinin kararına göre yapılmaktadır. Aksi taktirde işin çöp olma olasılığı yüksektir.
 
Damla Etiket konusunda gerek ekip ve ekipman konusunda uzman personel yapısına sahip olan fasonbaski, Siz müşterilerimize en iyi, Kaliteli ve uygun fiyatlı damla etiket çözümlerini sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Damla Etiket İzmir, Konusunda bilgi almak için 0(232) 459 93 93 nolu sabit numaradan

veya 0(5555) 679 47 02 nolu Gsm numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj göndermek için info@fasonbaski.com mail yollayabilirsiniz.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Bir Yorum Yaz

Damla Etiket İmalat İzmir

Damla Etiket İmalat İzmir

Damla Etiket İmalat İzmir

Bir Yorum Yaz

1 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER